Uwaga! W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa gabinet i punkt pobrań krwi nieczynny do odwołania. Pracowni USG nieczynna. Informacje udzielane telefonicznie: 796 993 599Opinie pacjentów
Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto i oceń moje usługiautor ocena / komentarz
Łucja Najlepszy
Jestem drugi raz w ciąży i oczywiście wybrałam opieke Pana Doktora.
Dlaczego właśnie dr Jastrzębski... ponieważ jest cudowną, ciepłą osobą. Do każdej pacjentki podchodzi w sposób indywidualny, przy badaniu i rozmowie nie spieszy się i tłumaczy wszystkie nie jasności. Serdecznie polecam Doktora nie tylko do prowadzenia ciąży ; )
Pozdrawiam.


zenonka Najlepszy
Byłam u kilku lekarzy jednak dopiero u Pana doktora poczułam sie dobrze. Dzięki diagnozie którą postawił poprawił się komfort życia. Polecam bardzo zwłaszcza młodym osobom, które nie zawsze czują się komfortowo u ginekologa ;-) w tym gabinecie nie ma takiej opcji .


malinova Najlepszy
Po prostu zostałam wyleczona i choróbsko nie wraca :) bo wszystko było zrobione dokładnie, jak na profesjonalistę przystało. Polecam


Justyna Najlepszy
POLECAM!!! Pan DOKTOR - wyleczył mnie z bakterii, której inni lekarze przez kilka lat nie umieli zdiagnozować, dzięki niemu mogłam ponownie zajść w ciążę.
Wierzę w jego zawsze trafne diagnozy, bo oprócz tego, że ma MEGA wiedzę to sprzęt ginekologiczny chyba NAJLEPSZY W POWIECIE!!!
Do tego jest serdeczny i szanowne panie - bardzo przystojny!!! - chce się wracać na kolejną wizytę ;))


Jola.t Najlepszy
Najlepszy ginekolog z jakim miałam doczynienia. Gdyby nie podane leki we wczesnej ciąży pewnie by się nie udało. Sympatyczny, spokojnie i konkretnie tłumaczy, poświęca naprawdę dużo czasu na badanie a przy tym jest delikatny. Mogłabym jeszcze dużo pisac na temat Pana Doktora i to w samych superlatywach. Po prostu jest najlepszy w mieście! ( Oczywiście gorące podziękowania również dla Pani z rejestracji, która jest przesympatyczna) Dziękuję za opiekę w czasie ciąży!

Nowy dodatkowy numer tel. do rejestracji
796 993 599

Termin badania USG w ciązy proszę ustalać z pielęgniarką
tel. 75 721 04 68 wewn. 22

Zaloguj się    adres email

hasło


otrzymuj drogą mejlową:
aktualne informacje o mojej pracy


Lek-Med.pl 2010 © - strony www dla lekarzy | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności | Stomatolog Lubań